Սեպտեմբերի 28-30 եվրոպական ճշգրիտ ճարտարագիտության և ՏՏ ոլորտների ընկերությունները մասնակցեցին Երևանում #ԴիջիԹեք էքսպոյին
Երևան, սեպտեմբերի 30, 2017 թ․ – Սեպտեմբերի 28-ին «Աջակցություն ՓՄՁ զարգացմանը Հայաստանում» (SMEDA) նախագծի աջակցությամբ Հունաստանից, Գերմանիայից, Լիտվայից, Ավստրիայից, Միացյալ Թագավորությունից և[…]
«Աշխատանքային իրավունք» սեմինարների շարքին մասնակցող ԵԲԱ-ի անդամ ընկերությունները կստանան 10 % զեղչ
Աշխատանքային իրավունք․ սեմինարների շարք «Կոնցեռն Դիալոգ» ընկերությունը վերսկսում է սեմինարների և քննարկումների շարքը՝ նվիրված աշխատանքային իրավունքի ոլորտին։   Հոկտեմբերի 4[…]
ՀՀ-ում առևտրի և հարկային, մաքսային ոլորտների խոչընդոտներն ու բարեփոխումները քննարկվել են ԵԲԱ-ի և ՌՆԿ-ի կազմակերպած համատեղ կլոր սեղանի ընթացքում
Երևան, սեպտեմբերի 22, 2017թ․ – Եվրոպական բիզնես ասոցիացիան և Ռազմավարական նախաձեռնությունների կենտրոնը համատեղ անցկացրին Հայաստանում հարկային, մաքսային և առևտրի ոլորտներում բարեփոխումների[…]
Սեպտեմբերի 15-17 ԵԲԱ-ն մասնակցեց բազմաոլորտային «Եվրոպան Հայաստանում Էքսպո» ցուցահանդեսին
Երևան, սեպտեմբերի 17, 2017թ․ – Առևտրին և ներդրումներին նվիրված ԵՄ բազմաոլորտային «Եվրոպան Հայաստանում էքսպո» խորագրով եռօրյա ցուցահանդեսը իր դռները բացեց[…]

European PE & IT companies participated in the #DigiTec2017EXPO in Yerevan on 28-30 September
Yerevan, 30 September 2017 – On 28th of September, the delegation of companies from Greece, Germany, Lithuania, Austria, UK and the[…]
Read moreYerevan, 30 September 2017 – On 28th of September, the delegation of companies from Greece, Germany, Lithuania, Austria, UK and the[…]
Read moreConcern Dialog law firm restarts the series of seminars and discussion sessions dedicated to the field of Employment and Labor Law.[…]
Read moreYerevan, 22 september 2017 – The round table – discussion “Gaps, improvements in the tax and customs and barriers to trade”[…]
Read moreYerevan, 18 September 2017 – Today three-day Pan-Armenian Forum has been started. Executive Director of European Business Association has made[…]
Read moreYerevan, 17 September 2017 – On 15 September, an EU-supported multisectoral trade and investment three-day fair, the ‘Europe in Armenia Expo’,[…]
Read moreDear entrepreneurs, Development Foundation of Armenia is organizing EU-Armenia-Iran business forum on September 15 at 10:00 to 17:30. During the[…]