Փետրվարի 22-ին ԵԲԱ անդամ ընկերությունները հանդիպել են Եվրահանձնաժողովի առևտրի գլխավոր տնօրինության ղեկավարին
Երևան, փետրվարի 22, 2018 թ․ – Այսօր Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի անդամները հանդիպել են Եվրոպական Հանձնաժողովի առևտրի գլխավոր տնօրինության E2 բաժնի ղեկավար  պարոն[…]
Փետրվարի 12-ին ԵԲԱ-ի անդամները հանդիպեցին Հայաստան պաշտոնական այցով ժամանած Բուլղարիայի պատվիրակությանը
Երևան, փետրվարի 12, 2018թ․ – Այսօր Եվրոպական բիզնես ասոցիացիաան և իր անդամ ընկերությունների ներկայացուցիչները, ինչպես նաև Հայաստանի զարգացման հիմնադրամի իր գործընկերների հետ համատեղ հանդիպեցին Հայաստան պաշտոնական այցով ժամանած[…]
Փետրվարի 6-ին տեղի ունեցավ ԵԲԱ գործադիր տնօրենի և Հայաստանում Լեհաստանի նորանշանակ դեսպանի հանդիպումը
Երևան, փետրվարի 6, 2018 թ․ – Այսօր Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի գործադիր տնօրեն Դիանա Սարումովան ներածական հանդիպում ունեցավ Հայաստանում Լեհաստանի նորանշանակ դեսպան[…]

On February 22 EBA Members met the Head of Unit of European Commission Directorate General for Trade
Yerevan, 22 February 2018 – Today members of European Business Association met the Head of Unit (E2) of European Commission[…]
Read moreYerevan, 22 February 2018 – Today members of European Business Association met the Head of Unit (E2) of European Commission[…]
Read moreYerevan, 12 February 2018 – Today EBA Armenia and its member companies representatives together with the colleagues from DFA has met the[…]
Read moreYerevan, 10 February 2018 – EBA Armenia has been invited to attend a meeting with the Deputy Assistant Secretary of[…]
Read moreYerevan, 6 February 2018 – Today the Executive Director of European Business Association Mrs. Diana Sarumova has had an introductory meeting[…]