Չեխիայի Հանրապետության 2017թ․ բիզնես էքսպո
“Չեխիայի Հանրապետության Բիզնես Էքսպո 2017” միջազգային բազմաբնագավառ առևտրային ցուցահանդեսը իր յուրօրինակ կոնցեպցիայով միավորում է ցուցահանդեսի, արտահանման փորձագետների հետ հանդիպումների,  տուրիզմի,[…]
«ԲիզՊաշտպան»-ը կօգնի բիզնեսի ներկայացուցիչներին ազատորեն բարձրաձայնել ոլորտում առկա խնդիրների մասին պահպանելով գաղտնիությունը
Երևան, 28 ապրիլի 2017 – «Փաստերի հիման վրա բարեփոխումների ջատագովություն» ծրագրի շրջանակներում տեղի ունեցավ «ԲիզՊաշտպան» նոր հարթակի շնորհանդեսը։ «ԲիզՊաշտպան»-ն ուղղված[…]
Եվրոպական բիզնես ասոցիացիան և Իրավաբանների հայկական ասոցիացիան համագործակցության հուշագիր են ստորագրել
Երևան, ապրիլի 28, 2017 – Եվրոպական բիզնես ասոցիացիան և Իրավաբանների հայկական ասոցիացիան համատեղ համագործակցության հուշագիր կնքեցին, որի նպատակն է պաշտպանել[…]
ՀՀ Ֆինանսների նախարարությունը կներկայացնի Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի առաջարկը ՀՀ Կառավարությանը
2017 թ., ապրիլի 13-ին տեղի ունեցած ՀՀ ֆինանսների նախարարության կից հարկային քաղաքականության բարելավման խորհրդի հերթական նիստի ընթացքում Եվրոպական բիզնես ասոցիացիան առաջարկել[…]
Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի անդամները հանդիպել են Հայաստանում ԱՄՀ ներկայացուչցության հետ
Ապրիլի 7, 2017թ․ – Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի անդամները հանդիպում ունեցան  Հայաստանում Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (ԱՄՀ) ներկայացուչցության հետ։ Հանդիպման ընթացքում քննարկվել[…]

Czech Republic Business Expo 2017
International multi-sector trade fair Czech Republic Business Expo 2017 by its unique concept combines the advantages of presentation at exhibition[…]
Read moreInternational multi-sector trade fair Czech Republic Business Expo 2017 by its unique concept combines the advantages of presentation at exhibition[…]
Read moreYerevan, 28 April 2017 – Presentation of the “BizProtect”, new website, which is aimed at the identification and solution of[…]
Read moreYerevan, 28 April 2017 – The Memorandum of Understanding has been signed between the European Business Association in Armenia (EBA Armenia) and[…]
Read moreOn April 13, 2017, during the regular session of the Revenue Policy Improvement Council that was held in the Ministry of Finance of[…]
Read moreApril 7, 2017 – The Member companies of the European Business Association in Armenia (EBA Armenia) had a meeting with[…]