Նոյեմբերի 15-ին, ժամը 10:00-ին սիրով հրավիրում ենք ձեզ մասնակցելու «Բիզ Պաշտպան» (www.bizprotect.am) էլեկտրոնային հարթակի շնորհանդեսին:
Նշված հարթակը ստեղծվել է Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության (ԻՏՁՄ), Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի (ԵԲԱ) և Իրավաբանների հայկական ասոցիացիայի (ԻՀԱ) հետ համատեղ իրականացվող «Փաստերի վրա հիմնված բարեփոխումների ջատագովություն» ծրագրի շրջանակներում: Հարթակը հնարավորություն է ընձեռնում վերհանել Հայաստանում բիզնեսի խոչընդոտները, հայտնաբերել կոռուպցիոն ռիսկերն ու նպաստել այդ խնդիրների հետագա լուծմանը։
Հաշվի առնելով ծրագրի կարևորությունը, խնդրում ենք հաստատել Ձեր մասնակցությունը և միջոցառման մասին հավելյալ տվյալներն իմանալ էլեկտրոնային նամակ հղելով info@eba.am հասցեին կամ պարզապես զանգահարելով 098 67 37 67:

On 15 November, at 10:00 the presentation of the “BizProtect” (www.bizprotect.am) web platform will take place.
The platform mentioned above was developed by the European Business Association (EBA), the Union of Information Technology Enterprises (UITE) and the Armenian Lawyers’ Association (ALA) in the scope of jointly implemented “Evidence-based Policy Advocacy” project. This platform provides opportunities to reveal business impediments, discover corruption risks and to contribute to the further solution to these problems
Taking into consideration the great importance of the project, please do confirm your attendance to this event by sending an e-mail to info@eba.am or by phone: 098 67 37 67.