Բիզնեսում ազդարարների հարթակի գաղափարը ներկայացվել է ՀՀ Կառավարությանը
Հունվարի 23-ին Հայաստանի Հանրապետության Կառավարության աշխատակազմի ղեկավար-նախարար Դավիթ Հարությունյանը ընդունել էր «Փաստերի վրա հիմնված բարեփոխումների ջատագովություն» ծրագիրն իրականացնող կազմակերպությունների ներկայացուցիչներին:[…]
Հունվարի 20-ին ԵԲԱ-ն մասնակցեց եկամուտների քաղաքականության կատարելագործման խորհրդի հերթական նիստին ՀՀ ֆինանսների նախարարությունում
Հունվարի 20-ին Եվրոպական բիզնես ասոցիացիան մասնակցեց ՀՀ ֆինանսների նախարարությունում տեղի ունեցած ՀՀ ֆինանսների նախարարի հրամանով ստեղծված եկամուտների քաղաքականության կատարելագործման ընդլայնված հասարակական[…]
Հայաստանում բիզնեսի խոչընդոտների վերհանումը կլինի ավելի արդյունավետ Ազդարարների հարթակի միջոցով
Հայաստանում բիզնեսի խոչընդոտների վերհանումը կիրականացվի ավելի պարզ և արդյունավետ կերպով՝ «Փաստերի վրա հիմնված բարեփոխումների ջատագովություն» ծրագրի շրջանակներում գործարկվող նոր ազդարարների[…]
Տնտեսական բաժնի օգնականի թափուր աշխատատեղ Չեխիայի Հանրապետության դեսպանությունում
Երևանում Չեխիայի Հանրապետության դեսպանությունը ընդունում է երիտասարդ տնտեսագետների դիմումները տնտեսական բաժնի օգնականի աշխատատեղի համար։ Աշխատանքային պահանջները՝ – Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացի[…]

The idea of the Whistle-blowing Platform in Business was presented to the Government of Armenia
On January 23, the Minister – Chief of the Government Staff of Armenia David Harutyunyan received the representatives of the organizations[…]
Read moreOn January 23, the Minister – Chief of the Government Staff of Armenia David Harutyunyan received the representatives of the organizations[…]
Read moreOn January 20 the European Business Association in Armenia, along with representatives from the number of NGOs and wildly known[…]
Read moreEmbassy of the Federal Republic of Germany in Yerevan is looking for 3 security officers.
Read moreThe detection of the business impediments in Armenia will be carried out easily and in a more effective way through[…]
Read moreThe Embassy invites young Armenian economists to apply for a job of Assistant to Economic Section. The Embassy of the[…]