ԵԲԱ մասնակցեց ՀՀ արդարադատության նախարարի տեղակալի հետ բիզնես մթնոլորտի խնդիրների վերաբերյալ հանդիպմանը
Երևան, մայիսի 21, 2018 թ․ – ԵԲԱ-ն մասնակցեց ՀՀ արդարադատության նախարարի տեղակալ Սուրեն Քրմոյանի հետ կայացած հանդիպմանը։ Հանդիպման հիմնական նպատակն էր[…]
Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի գրասենյակ է այսցելել ԵՄ Արևելյան գործընկերության երկրների հետ երկկողմ հարաբերությունների բաժնի ղեկավարը
Երևան, մայիսի 16, 2018թ․ – Այսօր Եվրամիության արտաքին գործերի ծառայության Արևելյան գործընկերության երկրների հետ երկկողմ հարաբերությունների բաժնի ղեկավար պարոն Դիրկ Շուելելն այցելել է Հայաստանում Եվրոպական[…]

EBA attended a meeting with Deputy Minister of Justice of the RA related to the issues of business environment
Yerevan, 21 May 2018 – EBA participated in a meeting with Deputy Minister of Justice Mr. Suren Krmoyan. Main objective[…]
Read moreYerevan, 21 May 2018 – EBA participated in a meeting with Deputy Minister of Justice Mr. Suren Krmoyan. Main objective[…]
Read moreYerevan, 16 May 2018 – Today Mr. Dirk Schuebel, Head of Division for bilateral relations with Eastern Partnership countries at the[…]