ԵԲԱ մասնակցեց ՀՀ արդարադատության նախարարի տեղակալի հետ բիզնես մթնոլորտի խնդիրների վերաբերյալ հանդիպմանը
Երևան, մայիսի 21, 2018 թ․ – ԵԲԱ-ն մասնակցեց ՀՀ արդարադատության նախարարի տեղակալ Սուրեն Քրմոյանի հետ կայացած հանդիպմանը։
Հանդիպման հիմնական նպատակն էր նապարարության նոր նախաձառնեթյան մեկնարկը, որը միտված է հավաքագրել գաղափարներ և առաջարկներ, որոնք ուղղակի կամ անուղղակի կապված են բիզնես միջավայրի զարգացմանը։
Հարգելի գործընկերներ, Դուք նույնպես կարող եք ներկայացնել Ձեր առաջարկները և խնդիրները՝ գրելով մեզ նամակ info@eba.am էլեկտրոնային հասցեին։
Դուք կարող եք տրամադրել տեղեկություններ հարկային, մաքսային, պետական գրանցման, նոտարական, հանրային գնումների, փաստաթղթաշրջանառության և վարչարարության և այլ հարակից ոլորտներում  Ձեզ հանդիպած խոչընդոտների մասին։

EBA attended a meeting with Deputy Minister of Justice of the RA related to the issues of business environment
Yerevan, 21 May 2018 – EBA participated in a meeting with Deputy Minister of Justice Mr. Suren Krmoyan.
Main objective of the meeting is launching new initiative of the Ministry to collect ideas/requests that are directly or indirectly related to business environment improvement.
Dear followers, you can also share your ideas/concerns right here in comments or by mailing us via info@eba.am.
You can provide information about impediments in any sphere including tax, customs, registration, notary, public procurement, documentation flow process and all other spheres.