Երևան, հուլիսի 13, 2018թ․ – Այսօր Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի ներկայացուցիչը և մի շարք այլ բիզնես անդամակցությամբ կազմակերպություններից մասնակիցներ ստացել են “BMO Academy”-ում մասնակցության վկայականներ։
“BMO Academy” շրջանակներում մասնակցող կազմակերպությունները նախագծի ընթացքում ստացել են մասնագիտական փորձի փոախանակում և բիզնես անդամակցությամբ կազմակերպությունների զարգացման գործիքների վերաբերյալ ուսումնական աջակցություն։ Արարողության ընթացքում նաև ամփոփվեց նախագիծը, որը մեկնարկել է ս․թ․ հունվարին մեկ շաբաթ տևած թրեյնինգներով, որոնց հաջորդեց մարտ ամսում ուսումնական այց դեպի Ավստրիա և Չեխիայի Հանրապետություն։
Հուլիսի 11֊ին Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի գրասենյակում անցկացվել է անդամների հետ հարաբերությունների և անդամակցության զարգացման վերաբերյալ ուսումնական վերապատրաստում, որը վարել է գերմանացի փորձագետ տկն․ Կիրստեն Ալբրեխտը։
Որպես արդյունք, Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի անդամներին հետաքրքիր թարմացումներ և նորություններ են սպասվում։

Yerevan, 13 July 2018 – Today EBA Armenia’s representative has been awarded by the certificate of participation in “BMO Academy” along w/ project’s other participants.
Within the framework of “BMO Academy” a number of BMO’s participating in the project received professional experience exchange and support in different aspects of BMO’s development. The ceremony finalized the project, which started in January with one-week training, followed by Study Tour to Austria and Czech Republic.
On 11th of July in the scope of “BMO Academy” Dr. Kirsten Albrecht conducted a coaching session on membership relations and membership development tools at EBA Armenia office.